Forumi Shqiponjat - Vendodhja e të gjithë forumisteve shqiptarë

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Forumi Shqiponjat - Vendodhja e të gjithë forumisteve shqiptarë » WebFaqa Juaj » Faqet mbeshtetese te Undheti Network


Faqet mbeshtetese te Undheti Network

Posts 1 to 2 of 2

1

Ketu po Listoj Faqet mbeshtese te ketij rrjeti.

PS: Nese kerkoni partneritet & Shkembime Linqesh/banerash Komentoni ketu!

-: http://www.undheti.al/
-: http://www.meemira.net/
-: https://www.loqka.net/
-: http://www.ecmekohen.cf/
-: http://www.engjull.cf/
-: http://Albchati.gnx.at/
-: http://shqiponjat.forum.cool/

0

2

Chat-i është aktiv - Mbi 150 shqiptar në linjë
Pershendetje!

Ne bashkpunim me nje nga rrjetet me te medhenje te chatit shqiptar ne plataformen IRC*.Ju komunikojme se hapesira Chat eshte Aktive.
Mund te futeni ne hapesiren Chat nga Menuja siper nen emrin "CHAT": Vendosni Pseudoniumin qe deshironi te mbani dhe klikoni "Futu ne Chat"

Ne Chat ndodhen mesatarisht mbi 150 shqiptar ne linje nga e gjithe bota. Respektoni bashkefolesit dhe respektoni rregullat e chat-it.
Edhe nje here mund te navigoni nepermjet Chat UNDHETI

Ju urojme Argetim te kendshem!

0


You are here » Forumi Shqiponjat - Vendodhja e të gjithë forumisteve shqiptarë » WebFaqa Juaj » Faqet mbeshtetese te Undheti Network