Forumi Shqiponjat - Vendodhja e të gjithë forumisteve shqiptarë

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Forumi Shqiponjat - Vendodhja e të gjithë forumisteve shqiptarë


Forum

Forumi Shqiponjat

Forum Topics Posts Last post

Rregullorja & Njoftime

Ne ju ftojmë të lexoni rregullat e forumit dhe mund të jepni kritikat, sygjerimet apo të njoftoni për problemet që i hasni tek Shprehu, për të kontribuar në ngritjen e kualitetit te Shprehu.
11 12 Aร่วมเป็นหนึ่งใ&
2021-04-17 19:07:26 - standly

Sugjerime ndaj forumit

Keni ndonjë sygjerim për Shprehu!? Nëse po atëhere bëheni këtu!
3 3 Cila pamje ju pëlqen në forum ?
2021-03-30 21:47:54 - Plutoni

Me prane njeri-tjetrit

Forum Topics Posts Last post

Prezantoni veten në forum

Seksioni ku anëtarët prezantohen me njëri-tjetrin.
1 1 Lexo perpara se te besh prezantimin.
2021-03-23 14:20:08 - Plutoni

Përshëndetje dhe Urime

Ketu mund te beni pershendetje dhe urime te ndryshme per anetare te forumit Shqiponjat
0 0  

Ndihmoni njëri-tjetrin

Ketu mund te kerkoni ndihme ose mund te ndihmoni dike qe ka nevoje per ndihmen tuaj!
3 3 Kur hapni nje teme te re...
2021-03-23 14:18:37 - Plutoni

Arti, Kultura Kombetare & Boterore

Forum Topics Posts Last post

Kulture

Mendime rreth artit dhe kulturës botërore. Vlerat e pashuara të gjenive botërorë që dhe sot mbeten të paarritshëm. Kultura dhe arti që dallon shtetet duke mahnitur njerëzit.
1 1 Te diskutojme per gjera qe njohim..
2021-03-28 19:10:10 - Plutoni

Letërsia

Në këtë forum ju jepet mundësia të publikoni krijimtarinë tuaj letrare për një publik shqiptar. Po ashtu, mund të postoni pjesë nga shkrimtarët e poetët shqiptarë e të huaj.
0 0  
0 0  
0 0  

Gjuha Shqipe

Albanologjia, historiku i shqipes, studime shkencore që hedhin dritë mbi origjinalitetin e gjuhës sonë. Janë të mirëpritura studimet mbi dialektet e shqipes dhe evoluimin e saj në kohë.
5 5 Arvareshu - Gjuha Proto - Sarde Ilirike
2021-04-01 23:57:18 - Plutoni

Histori

Diskutoni mbi historinë duke servirur fakte historike që mund ti sillni nga libra historie, shtypi apo nga vetë ata që e jetuan një pjesë të historisë.
1 1 Hadithe te profetit a.s.
2021-04-02 00:04:42 - Plutoni

Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!
2 2 Kenga qe po degjoni tani?
2021-04-02 00:08:11 - Plutoni

Kinemaja dhe teatri

Filmat, dokumentarët, komeditë dhe tragjeditë, festivalet e filmit, kujtesa për një teatër kukullash...
1 1 Top 5 serialet më të ndjekura
2021-03-30 22:00:25 - Plutoni

Shkenca dhe Jeta

Forum Topics Posts Last post

Shkenca

Informacione shkencore, zbulime të reja, kuriozitete, teori dhe hipoteza. Gjithë bota e madhe e shkencës!
1 1 Harta të reja, thuhet se zbulojnë detaje në lidhje me “kontinentin e h
2021-04-02 15:48:17 - Plutoni

Astronomi, Kozmologji, Astrofizike

Madhesia dhe madheshtia e Universit, sekretet qe ai fsheh dhe perpjekjet tona per te pare drejt pafundesise.
0 0  

Trupi dhe Shëndeti

Të rejat dhe kuriozitetet më të fundit nga mjeksia moderne dhe Mjeku Popullor me këshilla dhe barna natyrale për probleme nga më të ndryshmet.
0 0  

Mistere, Konspirime, Kuriozitete

Misteret e pazgjidhura te Universit, enigmat me te cuditeshme dhe kuriozitete intriguese te botes qe na rrethon.
0 0  

Filozofi, psikologji dhe sociologji

Gjithcka qe ka te beje me misterin me emrin "Njeri" . Ndajini mendimet tuaja me ne pasi te gjithe kemi pyetje dhe po kerkojme pergjigje.
0 0  

Gjeografia

Fakte rreth dukurive që ndodhin në natyrë dhe pamjen e jashtme te tokes relievit.
1 1 Pozita gjeografike e Shqiperise.
2021-04-02 15:46:03 - Plutoni

Jeta rreth nesh

Informacione mbi qytete e vende magjepse. Flora dhe fauna, dukuritë më interesante të natyrës.
2 2 Kuriozitete rreth kafshëve të cilat ndoshta nuk i dini
2021-04-02 15:44:15 - Plutoni

Tema Shoqerore

Forum Topics Posts Last post

Diskutime shoqërore

Në këtë forum trajtohen tema universale mbi problemet që hasin të gjitha shoqërite e botes.
0 0  

Stil jete

Mënyra jetesës - sesi mund ta bejme atë sa më të qetë, recetat e dashurisë dhe kreativitetit njerëzor. Këshillat që mund të na ndihmojnë në jetën tonë të përditshme, në cdo aspekt të saj, në familje, dashuri, miqësi etj
0 0  

Dashuri & Pasion

Shpirti i njeriut ka nevojë shumë për atë idenë intime. Romancë, dashuri, seks dhe pasion. Këtu kemi lidhje vetëm me atë ndjenjën e pastër e të virgjër që quhet dashuri.
0 0  

Album Fotografik

Në këtë forum mund të sillni foto nga natyra dhe bota shqiptare: artistësh, shkrimtarësh, pika turistike, apo foto nga jeta juaj personale.
0 0  

Eros (+18)

Forum ku diskutohet gjithcka e shendetshme dhe e zakonshme per seksualitetin e njeriut. Vetem per antaret e rregjistruar.
0 0  

Argetim dhe Zbavitje

Forum Topics Posts Last post

Diskutime të lira

Te lire te diskutojme gjithcka qe duam! Mos e ekzagjeroni me chit-chat! Ofendimet sjellin limitime te ndryshme!
2 2 Refleksione për Rishikimin e Historisë
2021-04-02 16:03:39 - Plutoni

Humor

Këtu do të gjeni humor nga cdo krahinë e Shqipërisë, nga cdo seks, racë apo vënd i botës. Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni të qeshni :)
2 2 Video humor nga rrjetet sociale.
2021-04-02 15:58:31 - Plutoni

Lojera

Lojra zbavitëse ose lojra interneti. Që nga lojrat elektronike, ato në Internet e deri në lojrat mendore e matematike. Argëtim të këndshëm !
5 5 Ploteso fjaline: "Duhet të.."
2021-04-02 15:56:10 - Plutoni

Arti i gatimit

Receta të reja gatimi, të shpikura dhe të vjetra. Kujdes mos na helmoni!
0 0  

Media

Forum Topics Posts Last post

Aktualitete nga vendi

Reagimet tuaja mbi lajmet më të fundit nga trojet shqiptare. Mund të postoni një artikull të caktuar dhe të bëni komentin tuaj mbi çështjen në fjalë. Lini vënd për anëtarët e tjerë të shprehin mendimin e tyre për çështjen në fjalë.
0 0  

Aktualitete nga bota

Në këtë forum mund të diskutoni mbi të rejat më të fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botëror janë me interes.
0 0  

Ekonomi

Në këtë forum mund të gjeni informacion me karakter ekonomik nga ekonomia shqipëtare dhe ajo botërore.
0 0  

Te ndryshme

Informacione, argumente, opinione te ndryshme nga mediat me te klikuara shqiptare!
0 0  

Showbiz

Ketu do gjeni lajmet me te fundit persa i perket Showbizit Shqiptar dhe ate te huaj.
0 0  

Sporti

Të apasionuarit ndaj Sportit!
0 0  

Futbolli

Të apasionuarit e futbollit mblidhen këtu për të bërë tifo për skuadrën e zemrës.
0 0  

Sportet neper bote

Ngjarjet nga sporti neper Bote, NBA, Atletika, Boksi etj
0 0  

Sportet motorrike

Të gjithë tifozët e Formula 1, MOTO GP, Rrally dhe shpejtësisë janë të ftuar të marrin pjesë këtu.
0 0  

IRC.UNDHETI.AL

Forum Topics Posts Last post

Dhoma #Shqipet

Ne kete forum vizitoret e kanalit legjendar #shqipet mund te komunikojne me njeri-tjetrin ose te mesojne me shume mbi sherbimin e IRC tek Rrjeti Undheti
5 11 REGULL PER PRANIMIN E KERKESES AOP SOP #Shqipet
2021-03-28 19:07:03 - Plutoni
0 0  

Ankesë? Kliko këtu!

Zonë ku mund të shprehni problemet që hasni në serverin Irc.Undheti.al
0 0  

Rregullorja e irc.Undheti.al

Ne kete forum vizitoret e kanalit legjendar #shqipet mund te komunikojne me njeri-tjetrin ose te mesojne me shume mbi sherbimin e IRC tek Rrjeti Undheti.
5 5 Rregullat per @SOP(super operator)
2021-03-28 04:09:50 - Plutoni

Ircd World

Ketu do postojme cdogje qe ka te bej me Protokollin IRC.
5 5 [mIRC Addon] Anti-Repeat from IP
2021-03-28 19:24:18 - Plutoni

WebFaqa Juaj

Kjo kategori eshte per webmasterat ku mund te prezantojne web-et e tyre!
2 3 Faqet mbeshtetese te Undheti Network
2021-03-30 19:07:56 - Plutoni

Arkivi

Forum Topics Posts Last post

Arkivi

Arkivi i forumit ku mund te gjesh te gjith temat e fshira!
0 0  

You are here » Forumi Shqiponjat - Vendodhja e të gjithë forumisteve shqiptarë